Ev >

Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd. Şirket Profili

Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd.
Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd.
-->
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-592-5674359
Şimdi İletişime Geçin
Xiamen Kingtom Rubber & Plastic Co., Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Orta Doğu , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici

Markalar:

KENDİ

Çalışan Sayısı:

250~251

Yıllık satış:

14,705,882-14,705,883

Kuruluş Yılı:

1996

Bilgisayarı dışa aktar:

80% - 90%

giriiş

Xiamen Kingtom Kauçuk-Plastik Co., Ltd. 1996'da resmi olarak kuruldu.Kingtom, yenilikçi Ar-Ge sonuçları geliştirmekte ve kauçuk ve plastik ürünler için mükemmel müşteri hizmetleri sunmaktadır.Kinddi markasını 2002'de kurduk.

KinddiDünya yarış pistleri için tüm kauçuk teknolojisi çözümleri sunuyoruz. Sadecetarafından sertifikalı kauçuk paspas tedarikçisi Hong Kong Jockey KulübüJaponya Yarış Federasyonu Çin'de.

Ana ürünlerimiz: yarış alanı tünelleri için kauçuk paspaslar,atların yüzme havuzu için kauçuk paspaslar,atların egzersizleri için kauçuk paspaslar, ahırlar için kauçuk paspaslar, kauçuk yürüyüş yolları vb.Kinddi sizin için çeşitli özel hizmetler sunuyor..

 
Hizmet

Şirketimiz, müşterilerimizin daha iyi bir satın alma ve kullanım deneyimine sahip olmasını sağlamak için Ar-Ge, satış, teknik destek ve satış sonrası hizmet sunar.

Bizim takım

Şirketimiz iyi bilinen işletmeler, mühendislerin profesyonel bir ekibi ve uzmanların araç rehberliği, yanı sıra güçlü müşteri hizmetleri personeli, elbette zorluklarla karşılaştığınızda,Bizimle iletişime geçin ve sizinle zamanında iletişim kurmayı ve iletişim kurmayı sağlayalım., kaliteli hizmetler sunar.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite At Kauçuk Paspas Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 kinddirubber.com . Her hakkı saklıdır.